                                                                                                    Magnetic Hydraulic Circuit Breaker, NC1V Series, 10 A, 3 Pole, 250 V, 2.5 kA, 600 s
                                                                                                    Current Rating10A
                                                                                                    No. of Poles3 Pole
                                                                                                    Dielectric Strength2kV
                                                                                                    3 Pole
                                                                                                    2kV
                                                                                                    10A
                                                                                                    250V