                                                                                                ELECTRONIC OVERLOAD RELAY, 25A, 24VDC ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Overload Current Min5A
                                                                                                Overload Current Max25A
                                                                                                Coil Voltage DC Max24V
                                                                                                5A
                                                                                                24V
                                                                                                SVHC
                                                                                                25A