                                                                                                Electronic Overload Controller, Electronic, XT Series, Frame B, 4 A, 20 A, 690 V
                                                                                                Overload Current Min4A
                                                                                                Overload Current Max20A
                                                                                                Coil Voltage DC Max690V
                                                                                                4A
                                                                                                690V
                                                                                                SVHC
                                                                                                20A