                                                                                                Electronic Overload Controller, XT Series, Frame B, 1.6 A, 2.4 A, 220 V, XT Series
                                                                                                Overload Current Min1.6A
                                                                                                Overload Current Max2.4A
                                                                                                Coil Voltage DC Max220V
                                                                                                1.6A
                                                                                                220V
                                                                                                SVHC
                                                                                                2.4A