                                                                                                Electronic Overload Controller, XT Series, Frame D, 10 A, 16 A, 220 V, XT Series
                                                                                                Overload Current Min10A
                                                                                                Overload Current Max16A
                                                                                                Coil Voltage DC Max220V
                                                                                                10A
                                                                                                220V
                                                                                                SVHC
                                                                                                16A