                                                                                                    THERMAL CKT BREAKER, 2P, 20A/240VAC ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Current Rating20A
                                                                                                    No. of Poles2 Pole
                                                                                                    2 Pole
                                                                                                    240V
                                                                                                    20A
                                                                                                    50V