                                                                                                THERMAL CKT BREAKER, 2P, 20A/240VAC ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                ETA
                                                                                                ETA
                                                                                                Corriente Nominal20A
                                                                                                No. de Polos2 Pole
                                                                                                Voltaje Nominal Vcc50V
                                                                                                Voltaje Nominal Vca240V
                                                                                                2 Pole
                                                                                                240V
                                                                                                20A
                                                                                                50V