                                                                                                    Inductive Proximity Sensor, Rectangular, Non Embeddable, 50 mm, PNP, 10-65V
                                                                                                    Supply Voltage Min10VDC
                                                                                                    Supply Voltage Max65VDC
                                                                                                    10VDC
                                                                                                    65VDC