                                                                                                    Inductive Proximity Sensor, Cylindrical, Non Embeddable, M30, 20 mm, AC / DC, Microfast Connector
                                                                                                    Supply Voltage Min20VAC
                                                                                                    Supply Voltage Max250VAC
                                                                                                    20VAC
                                                                                                    250VAC