                                                                                                    Inductive Proximity Sensor, Cylindrical, Non Embeddable, M18, 14 mm, PNP, 10-30V, Pre-wired
                                                                                                    Supply Voltage Min10VDC
                                                                                                    Supply Voltage Max30VDC
                                                                                                    10VDC
                                                                                                    30VDC