                                                                                                    Capacitive Proximity Sensor, Level Detector, 10 mm, AC Output, 20 Vac to 250 Vac, Pre-Wired
                                                                                                    Sensing Distance Max10mm
                                                                                                    Supply Voltage Min20VAC
                                                                                                    Supply Voltage Max250VAC
                                                                                                    10mm
                                                                                                    20VAC
                                                                                                    250VAC