                                                                                                    Inductive Proximity Sensor, 10 mm, Cylindrical, PNP, 10 to 30 Vdc, Connector
                                                                                                    Supply Voltage Min10VDC
                                                                                                    Supply Voltage Max30VDC
                                                                                                    10VDC
                                                                                                    30VDC