                                                                                                    Inductive Proximity Sensor, Basic Series, 20 mm, Rectangular, PNP, 10 to 30 Vdc, Connector
                                                                                                    Supply Voltage Min20V
                                                                                                    Supply Voltage Max250V
                                                                                                    20V
                                                                                                    250V