                                                                                                    Photoelectric Sensor, ML17 Series, Tru-Vue, Diffuse, 200 mm, NPN, 10 Vdc to 30Vdc
                                                                                                    Supply Voltage Min10VDC
                                                                                                    Supply Voltage Max30VDC
                                                                                                    • 20 to 200mm Detection range
                                                                                                    • 60 to 200mm Adjustment range
                                                                                                    • 1000Hz Switching frequency
                                                                                                    30VDC
                                                                                                    10VDC