                                                                                                    Intelligent Power Module (IPM), SPM, IGBT, 600 V, 15 A, 2.5 kV, SPM27-BA, SPM3
                                                                                                    Voltage Rating (Vces / Vdss)600V
                                                                                                    Current Rating (Ic / Id)15A
                                                                                                    Isolation Voltage2.5kV
                                                                                                    15A
                                                                                                    600V
                                                                                                    2.5kV