                                                                                                    Intelligent Power Module (IPM), SPM, IGBT, 600 V, 30 A, 2.5 kV, SPM27-IA, SPM3V
                                                                                                    Voltage Rating (Vces / Vdss)600V
                                                                                                    Current Rating (Ic / Id)30A
                                                                                                    Isolation Voltage2.5kV
                                                                                                    30A
                                                                                                    600V
                                                                                                    2.5kV