                                                                                                    RF CHOKE, 2200UH, 0.18A, 10%, RADIAL
                                                                                                    Inductance2.2mH
                                                                                                    DC Current Rating180mA
                                                                                                    DC Resistance Max11.1ohm
                                                                                                    Self Resonant Frequency950kHz
                                                                                                    180mA
                                                                                                    2.2mH
                                                                                                    11.1ohm
                                                                                                    950kHz