- 5V/1A fixed output for auxiliary output (models XLN3640, XLN6024, XLN8018 and XLN10014 only)
Technical Specifications
Adjustable
0V
0A
1.44kW
240VAC
XLN Series
No SVHC (07-Nov-2024)
1 Output
100V
14.4A
100VAC