                                                                                                    USB Interface, Full Speed SPDT USB Switch, USB 1.1, 1.65 V, 5.5 V, MicroPak, 10 Pins
                                                                                                    Supply Voltage Min1.65V
                                                                                                    Supply Voltage Max5.5V
                                                                                                    No. of Pins10Pins
                                                                                                    1.65V
                                                                                                    10Pins
                                                                                                    5.5V