                                                                                                    Safety Relay, 120 VAC, SPST-NO, SFP Series, Socket, 5 A, Quick Connect
                                                                                                    Coil Voltage120VAC
                                                                                                    Contact Current5A
                                                                                                    Contact Voltage AC Nom240V
                                                                                                    120VAC
                                                                                                    5A
                                                                                                    240V