                                                                                                    LED Light Bar, Warm White, 190 lm, 3.3 W, 24 VDC, 304.8 mm
                                                                                                    Power Rating3.3W
                                                                                                    Supply Voltage24VDC
                                                                                                    Light Bar Length304.8mm
                                                                                                    3.3W
                                                                                                    304.8mm
                                                                                                    24VDC