                                                                                                    MINIATURE CIRCUIT BREAKER, 1P, 63A, 230V ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Current Rating63A
                                                                                                    No. of Poles1 Pole
                                                                                                    1 Pole
                                                                                                    230V
                                                                                                    63A
                                                                                                    80V