                                                                                                MINIATURE CIRCUIT BREAKER, 1P, 63A, 230V ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Corriente Nominal63A
                                                                                                No. de Polos1 Pole
                                                                                                Voltaje Nominal Vcc80V
                                                                                                Voltaje Nominal Vca230V
                                                                                                1 Pole
                                                                                                230V
                                                                                                63A
                                                                                                80V