                                                                                                    Magnetic Hydraulic Circuit Breaker, NC1V Series, 100 mA, 2 Pole, 250 V, 2.5 kA, 600 s
                                                                                                    Current Rating100mA
                                                                                                    No. of Poles2 Pole
                                                                                                    Dielectric Strength2kV
                                                                                                    2 Pole
                                                                                                    2kV
                                                                                                    100mA
                                                                                                    250V