                                                                                                    Magnetic Hydraulic Circuit Breaker, NC1V Series, 25 A, 1 Pole, 250 V, 2.5 kA, 240 s
                                                                                                    Current Rating25A
                                                                                                    No. of Poles1 Pole
                                                                                                    Dielectric Strength2kV
                                                                                                    1 Pole
                                                                                                    2kV
                                                                                                    25A
                                                                                                    250V