                                                                                                    WIRE CUTTER, DIAGONAL, 1.4MM, 145MM L ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                    Manufacturer Part No391A.14CPE
                                                                                                    Manufacturer Part No391A.14CPE
                                                                                                    Overall Length145mm
                                                                                                    Overall Length145mm
                                                                                                    Cutting Capacity Max1.4mm
                                                                                                    145mm
                                                                                                    1.4mm
                                                                                                    145mm