                                                                                                WIRE CUTTER, DIAGONAL, 1.4MM, 145MM L ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                No. Parte Fabricante391A.14CPE
                                                                                                No. Parte Fabricante391A.14CPE
                                                                                                Longitud Total145mm
                                                                                                Longitud Total145mm
                                                                                                145mm
                                                                                                1.4mm
                                                                                                145mm