                                                                                                    WIRE CUTTER, DIAGONAL, 2.5MM, 200MM L ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                    Manufacturer Part No192A.20CPE
                                                                                                    Manufacturer Part No192A.20CPE
                                                                                                    Overall Length200mm
                                                                                                    Overall Length200mm
                                                                                                    Cutting Capacity Max2.5mm
                                                                                                    200mm
                                                                                                    2.5mm
                                                                                                    200mm