                                                                                                WIRE CUTTER, DIAGONAL, 2.5MM, 200MM L ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                No. Parte Fabricante192A.20CPE
                                                                                                No. Parte Fabricante192A.20CPE
                                                                                                Longitud Total200mm
                                                                                                Longitud Total200mm
                                                                                                200mm
                                                                                                2.5mm
                                                                                                200mm