                                                                                                    PLIER, SNIPE NOSE, 160MM
                                                                                                    Jaw Opening Max1.5mm
                                                                                                    Overall Length160mm
                                                                                                    Overall Length160mm
                                                                                                    160mm
                                                                                                    1.5mm
                                                                                                    160mm