                                                                                                    Transformer Cores, RM, RM12, N87, 57 mm, 146 mm RoHS Compliant: Yes
                                                                                                    Effective Magnetic Path Length57mm
                                                                                                    Ae Effective Cross Section Area146mm²
                                                                                                    Inductance Factor Al250nH
                                                                                                    57mm
                                                                                                    250nH
                                                                                                    146mm²