                                                                                                    Electronic Overload Controller, XT Series, Frame G, 95 A, 125 A, 220 V, XT Series
                                                                                                    Overload Current Min95A
                                                                                                    Overload Current Max125A
                                                                                                    Coil Voltage DC Max220V
                                                                                                    95A
                                                                                                    220V
                                                                                                    125A