                                                                                                    Photoelectric Sensor, M30, E58 Series, Through Beam, 250 m, NPN, 15 V to 30 V
                                                                                                    Connection Method4 Pin Micro Connector
                                                                                                    Supply Voltage Min15V
                                                                                                    Supply Voltage Max30V
                                                                                                    15V
                                                                                                    4 Pin Micro Connector
                                                                                                    30V