                                                                                                    Time Delay Solid State Relay, Panel Mount, 1 A, 120 VAC, Interval One Shot
                                                                                                    Manufacturer Part No4310A-2-A-3
                                                                                                    Load Current1A
                                                                                                    Operating Voltage Max120VAC
                                                                                                    1A
                                                                                                    120VAC