                                                                                                    IEC Power Connector, IEC C20 Inlet, 20 A, 250 VAC, Quick Connect, Snap-In, Flange Mount
                                                                                                    Manufacturer Part No745W-15/08
                                                                                                    Product Range745W Series
                                                                                                    Manufacturer Part No745W-15/08
                                                                                                    Product Range745W Series
                                                                                                    Product Range745W Series
                                                                                                    Current Rating20A
                                                                                                    Voltage Rating250VAC
                                                                                                    745W Series
                                                                                                    20A
                                                                                                    250VAC