                                                                                                    SLIDE SWITCH, SPDT, 0.1A, 12VDC ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Contact Current Max100mA
                                                                                                    Contact Voltage DC Max12V
                                                                                                    100mA
                                                                                                    12V