                                                                                                    MEMS OSC, 50MHZ, CMOS, SMD, 3.2MMX2.5MM ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Frequency Nom50MHz
                                                                                                    Oscillator Case / PackageSMD, 3.2mm x 2.5mm
                                                                                                    Supply Voltage Nom3.3V
                                                                                                    50MHz
                                                                                                    50ppm
                                                                                                    SMD, 3.2mm x 2.5mm
                                                                                                    3.3V