                                                                                                    MEMS OSC/19.2MHZ/CMOS/SMD, 3.2MM X 2.5MM ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Frequency Nom19.2MHz
                                                                                                    Oscillator Case / PackageSMD, 3.2mm x 2.5mm
                                                                                                    Supply Voltage Nom3.3V
                                                                                                    19.2MHz
                                                                                                    50ppm
                                                                                                    SMD, 3.2mm x 2.5mm
                                                                                                    3.3V