                                                                                                    Output Power Max81.6W
                                                                                                    Output Voltage Max48V
                                                                                                    Output Current1.7A
                                                                                                    Input Voltage Min90VAC
                                                                                                    Input Voltage Max305VAC
                                                                                                    48V
                                                                                                    305VAC
                                                                                                    81.6W
                                                                                                    1.7A
                                                                                                    90VAC