                                                                                                    LED DRIVER, CONST CURRENT/VOLT, 320.16W ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Output Power Max320.16W
                                                                                                    Output Voltage Max24VDC
                                                                                                    Output Current13.34A
                                                                                                    Input Voltage Min90V
                                                                                                    Input Voltage Max305V
                                                                                                    24VDC
                                                                                                    305V
                                                                                                    320.16W
                                                                                                    13.34A
                                                                                                    90V