                                                                                                    MINIATURE CIRCUIT BREAKER, 3P, 63A, 400V ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Current Rating63A
                                                                                                    No. of Poles3 Pole
                                                                                                    3 Pole
                                                                                                    400V
                                                                                                    63A