                                                                                                    CAPACITORS HIGH-Q MLC S-SERIES, 0805, HI-Q NP0/C0G, 250V, 0.8PF±0.1PF, NI/SN (ROHS), 7" REEL EMBOSSED TAPE ROHS COMPLIANT: YES