                                                                                                    CAPACITORS HIGH-Q MLC S-SERIES, 0603, HI-Q NP0/C0G, 250V, 68PF±1%, NI/SN (ROHS), 7" REEL PAPER TAPE ROHS COMPLIANT: YES