                                                                                                    LED DRIVER, CONSTANT CURRENT, 0.85A, 30W ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Output Power Max30W
                                                                                                    Output Voltage Max54V
                                                                                                    Output Current850mA
                                                                                                    Input Voltage Min196V
                                                                                                    Input Voltage Max264V
                                                                                                    54V
                                                                                                    264V
                                                                                                    30W
                                                                                                    850mA
                                                                                                    196V