                                                                                                    LED DRIVER, CONSTANT CURRENT, 1.4A, 45W ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                    Output Power Max45W
                                                                                                    Output Voltage Max50V
                                                                                                    Output Current1.4A
                                                                                                    Input Voltage Min220V
                                                                                                    Input Voltage Max240V
                                                                                                    50V
                                                                                                    240V
                                                                                                    45W
                                                                                                    1.4A
                                                                                                    220V