                                                                                                    RF / Coaxial Cable Assembly, 36 ", 914.4 mm, RG316, MMCX Jack, MMCX Jack, 50 ohm
                                                                                                    Cable Length - Imperial36"
                                                                                                    Cable Length - Metric914.4mm
                                                                                                    Impedance50ohm
                                                                                                    36"
                                                                                                    914.4mm
                                                                                                    50ohm