                                                                                                    RF / Coaxial Cable Assembly, 24 ", 610 mm, RG316, BNC Plug, BNC Plug, 50 ohm
                                                                                                    Cable Length - Imperial24"
                                                                                                    Cable Length - Metric610mm
                                                                                                    Impedance50ohm
                                                                                                    24"
                                                                                                    610mm
                                                                                                    50ohm