                                                                                                    SCRWDRVER, TAMPER PROOF, 30IP, 125MM ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                    Overall Length245mm
                                                                                                    Overall Length245mm
                                                                                                    Blade Length125mm
                                                                                                    245mm
                                                                                                    125mm
                                                                                                    245mm