                                                                                                    PLIER, SHORT HALF ROUND BENT NOSE, 160MM ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                    Manufacturer Part No195A.16CPE
                                                                                                    Manufacturer Part No195A.16CPE
                                                                                                    Overall Length160mm
                                                                                                    Overall Length160mm
                                                                                                    160mm
                                                                                                    160mm