                                                                                                BAND PASS FILTER, 617 TO 960MHZ, 0402 ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                TDK
                                                                                                TDK
                                                                                                No. de Pines6 Pin
                                                                                                Frecuencia Pasa-Banda617MHz to 960MHz
                                                                                                6 Pin
                                                                                                85°C
                                                                                                617MHz to 960MHz